На 01.06 се проведе последното издание на „Куизът на Географ БГ“ за полусезона. То отново се състоя в широката аудитория 272 на Софийския университет. Атмосферата както винги бе страхотна, а събитието донесе множество позитивни емоции и географски знания.

















