От 2007 г. насам в Мексико са изчезнали безследно повече от 25 хил. души

Мексико изгуби борбата срещу насилието в страната: от 2007 г. насам близо 25 хил. души са изчезнали безследно, твърдят властите. Масов гроб с човешки останки, беше открит в щата Нуево Леон, разположен на границата със Съединените американски щати. По данни на разследващите органи те принадлежат на 31 души, отвлечени през 2011 г. В Мексико ежегодно изчезват хиляди хора, най-често жертва на войната между нарко картелите и държавните власти.
 
 
Арестувани участници в престъпна нарко група
 
 
 
 
Източник: ИА Фокус
 
 

Публикувано от dimitar.zhelev

Сподели

Снимка на деня

В ботаническата градина на Балчик

ггф